Skip to main content

Komedija

Izvode: Iskra Jirsak, Petar Atanasoski

Autor: Antonio Amurri

Režija: Boris Kovačević

Ilustracija: Barbara Šolić

Produkcija: Kazalište Knap Zagreb

Trajanje: 90 min

 

Planetarno popularna komedija Antonia Amurria dolazi na Teatar uz more.
Kazalište KNAP predstavlja vam 10 najopasnijih i najraširenijih tipova supruga i supruga koji na nas vrebaju na današnjem tržištu kao i gorka iskustva koja svaka normalna osoba s njima može imati.

Ovom urnebesno zabavnom i poučnom predstavom želimo širom otvoriti oči svima koji naivno i zaljubljeno srljaju u brak kao i onim zaljubljenicima koji su u tu klopku već upali.

Zato povedite svoju dragu ili dragog za ruku i provjerite na licu mjesta ne krije li se u vašem partneru ili partnerici jedno od onih devastirajućih bića čijoj eliminaciji treba neodložno pristupiti prije nego sami budemo nepovratno psihički dotučeni.

U svakom slučaju, navečer, kad jedno pored drugog sjednete u zamračeno gledalište neka vam kroz um prođe mudra misao naših starih: Što nas ne ubije, možda nas zbliži.

 

Prodajna mjesta: https://teataruzmore.com/prodajna-mjesta/

Rezervacija ulaznica: 091 795 7260

23.03.2026. | 20:00 | Ponedjeljak

Komedija

SPLIT

Kako ubiti supruga ili suprugu bez suvišnih zašto

Trajanje: 90 minuta

Igraju: Iskra Jirsak, Petar Atanasoski
Produkcija: Kazalište Knap Zagreb
Lokacija: Teatar uz more – Dvorana Lora, Split

Kako ubiti supruga ili suprugu bez suvišnih zašto